Moottori lämpenee uskomattoman hitaasti... Onko samanlaisia kokemuksia?
1.2 Jetta Tsi
Kylmenee
8229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kynnysmatto jäähdyttimen eteen syyskuun alussa ja vapunpäivänä pois. Ei sillä lapsiperhe muuten pärjää. Matkahuopakin on tärkeä vakiovaruste.
JOs joku esittää väittämiä "keittämisestä", niin ne on Esson baarin juttuja.
Kuka on nähnyt, että viisarin näyttäessä 50 alkaisi vesiglykoli seos kiehua.
Onko Jettaan saatavissa merkkiliikkeen maskipeittoa vai pitääkö muotoilla itse ?
Mattoa ja nippusidettä niin syntyy halavala.
Kannattaa peitellä viimeistään nyt, niin ei tarvi koko talvea palella.
Tai vaihtaa koko auto vaikka lämpimään ja tilavaan Daciaan.
http://www.dacia.fi/
Nyt kaikki vw urpot autokaupoille. Laatua on yhdessä Daciassa enemmän kuin kymmenessä volkkarissa yhteensä. Ja KESTÄÄ moottoritkin.
Nythän uusiin Dacioihin tulee saataville tuo Renault-Nissanin mainio uusi Tce 1,2 turbomoottorikin. Saman moottoriperheen isoveli 1,4 Tce on jo näyttänyt 3 vuotta, että mylly Nissanin tunnettuun tapaan kestää, jopa se ketjujakopääkin joten: Mitä vielä odotatte, nimeä tilauskirjoihin!!
Kyllä on käyty Dusteria katsomassa joo mutta vielä ei nimeä paperissa ole.Lenkin heitin ja oiva peli oli. Taitaa piakkoin vaihtua merkki kun laatukin on kohdillaan Daciassa. Minäkin vaihdan vikaherkän volsun pois kun muutkin.
pizza laatikko kova sana.ovela ruinaa viel mainos rahatkin