Olin juuri 3viikkoa Brasiliassa Forzalezan kaupungissa sen lähialueilla. 19v mies juuri intistä päässyt. Ok näkönen sporttimen kundi olen. Kaveri perui viime hetkellä joten lähdin yksin ja ei kaduta sekunttiakaan.
Tutustuin moneenkin paikalliseen N. 20 v opiskelija tyttöön. Yksi oli kuitenkin ylitse muiden jonka kanssa kehkeytyi varsinainen romanssi! Touhuttiin pari viimestä viikkoa tiiviisti yhdessä ja tyttö esitteli mulle paikkoja ja jopa perheensä. Taivaalliset 3 viikkoa! Oikeen vitutti palata tänne suomeen. Ollaan umpi rakastuneita toisiimme ja hän on tulossa luokseni suomeen opisleluvuoden päätyttyä. Soittelee lähes päivittäin. Rahan perässä ei ainakaan brassinuoret tunnu olevan. Vaikka sanoin ammatikseni pokerinpeluun. Maksoi kaiken ensisijaisesti itse ja jopa tarjoutui maksamaan minunkin menot.
Toivottavasti tästä kehittyy jotain suurta!
Brasilialaiset naiset NAM!
12
630
Vastaukset
- miskutit
Mitäs niistä naisista mutta ne brassi miehet wau ja wou mitä uroksia.
Ei niistä kyllä saa tarpeekseen vaikka kolme viikkoa mekin siellä
nautiskeltiin auringosta ja muustakin!!! Kyllä kjyrpi kun loma loppui. - Joo tiedän
tunteen parikertaa Fortassa olleena.
Kyllä sieltä on aina vituttanut Suomeen tulla näiden seinille tuijottelevien norsunvittunaamojen sekaan.
Ah, se ihan keskipäivän erotiikka ja flirttailukin,,,hmmm...- Hirvittää ajatuskin
Ei ne kaikki Suomen miehet ole täysiä mulkkuja vaikka joukossa on kyllä niitäkin.
Kaljamahaisia riippapalleja , hyi olkoon. - niin siis
Hirvittää ajatuskin kirjoitti:
Ei ne kaikki Suomen miehet ole täysiä mulkkuja vaikka joukossa on kyllä niitäkin.
Kaljamahaisia riippapalleja , hyi olkoon.nimenomaan suomalaisNAISIA tarkoitin senille tuijottelevilla norsunvittunaamoilla....
- Eläimellä on kaunis
niin siis kirjoitti:
nimenomaan suomalaisNAISIA tarkoitin senille tuijottelevilla norsunvittunaamoilla....
Jos liität norsunvitun haukkuaksesi jotakin menee se kyllä täysin väärin. Siis oletko koskaan nähnyt norsunvittua , se on kyllä kaikkea muuta kuin ruma tai jollain tapaa
vastenmielinen. Eikös se juuri ollut kyseinen värkki joka valittiin eläinkunnan
kauniimmaksi sukupuolielimeksi. Rumimman arvonimen sai ja mielestäni aivan oikeutetusti ihmisen suvunjatkamisvärkit.
Siis keksi parempi tai osuvampi nimi. - Voiettätätäsurkeutta
niin siis kirjoitti:
nimenomaan suomalaisNAISIA tarkoitin senille tuijottelevilla norsunvittunaamoilla....
Mutta ei naisten surkea naama vedä sittenkään vertojaan suomalaisten
miesten karseaan olemukseen ja surkeaan seksikykyyn.
Surkeata kansaa kaikkityyni. - Väkisinkin olemus
Voiettätätäsurkeutta kirjoitti:
Mutta ei naisten surkea naama vedä sittenkään vertojaan suomalaisten
miesten karseaan olemukseen ja surkeaan seksikykyyn.
Surkeata kansaa kaikkityyni.memee vähän surkeaksi katsellessa seinilletuijottelevia norsunvittunaamoja, jotka syyttävät muita kuin itseään synkkyydestään.
Mutta onneksi on Brasilia, ah!, jossa onneksi hyvin harvoin törmää suomalaiseen myrkynsyöneen näköiseen juoppohuoraan. - Kylpä kylpä
Väkisinkin olemus kirjoitti:
memee vähän surkeaksi katsellessa seinilletuijottelevia norsunvittunaamoja, jotka syyttävät muita kuin itseään synkkyydestään.
Mutta onneksi on Brasilia, ah!, jossa onneksi hyvin harvoin törmää suomalaiseen myrkynsyöneen näköiseen juoppohuoraan.Olet oikeassa kyllä brassimiehet aina suomalaiset surkeudet voittaa.
- ioh00
Eläimellä on kaunis kirjoitti:
Jos liität norsunvitun haukkuaksesi jotakin menee se kyllä täysin väärin. Siis oletko koskaan nähnyt norsunvittua , se on kyllä kaikkea muuta kuin ruma tai jollain tapaa
vastenmielinen. Eikös se juuri ollut kyseinen värkki joka valittiin eläinkunnan
kauniimmaksi sukupuolielimeksi. Rumimman arvonimen sai ja mielestäni aivan oikeutetusti ihmisen suvunjatkamisvärkit.
Siis keksi parempi tai osuvampi nimi.mist niit pääsee näkemään?
- 2+2
Kylpä kylpä kirjoitti:
Olet oikeassa kyllä brassimiehet aina suomalaiset surkeudet voittaa.
Ja pituuskin on ihan eri luokkaa varmaan, ittellä se 15cm.
- Sinne vain
ioh00 kirjoitti:
mist niit pääsee näkemään?
No jos ei aivan Afrikkaan ole mahdollisuus niin ainakin eläintarhoissa
näkee - isoja ovat
2+2 kirjoitti:
Ja pituuskin on ihan eri luokkaa varmaan, ittellä se 15cm.
Kylpä kylpä ainakin 25 cm
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658