Ramista meni

maku perjantai-illan bileissä, mitäs meni Netan mukaan. Pidin aiemmin Ramista,mutta se kuinka kiehnäsi kalu pystyssä Netan kanssa ,mutta samalla taisi olla oikeasti kiinnostunut Janicasta,niin ei. Ei taitaisi Ramista uskollista miestä saada kukaan, näyttäs vähän siltä jos noin käyttäytyi.
5107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lisäksi vielä arvosteli Netan asteikolla 4-10 vitoseksi.

Äänestä

All in all, Rami oli kyllä jäljillä olevista tyypeistä mielyttävin ja ns.normaalein. Toivottavasti Janica voittaa koko roskan....

Äänestä

kyllä! kaikesta huolimatta Rami oli miellyttävin perjantai-iltaan saakka. Jos Sebastian voitaa se on vääryys. Sebastianissa jotain todella outoa. Janica kun suunnitteli synttäreitään, Sebastian sanoi "ettei sitten mitään strippausta tai pornoilua ,eikä kamalia jumisia, pitäskö sitä Janicalle pitää jumalanpalvelus Sebastianin mielestä. Sebastian on ihan väärässä paikassa.

Äänestä

Kyllähän se on Netta, joka koko ajan tyrkyttää itseään.
Pyörii jalat levällään pikku stringit jalassa, ja taivuttelee itseään joka suuntaan...

Niinhän se oli silloin Benkunkin kanssa..

Hän on niin tyrkky muija!

Äänestä

Niin että rami oli vain Netan uhri, sitähän minäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ramirend kirjoitti:

maku perjantai-illan bileissä, mitäs meni Netan mukaan. Pidin aiemmin Ramista,mutta se kuinka kiehnäsi kalu pystyssä Netan kanssa ,mutta samalla taisi olla oikeasti kiinnostunut Janicasta,niin ei. Ei taitaisi Ramista uskollista miestä saada kukaan, näyttäs vähän siltä jos noin käyttäytyi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu