Onko s-salmen matkahuolto auki? Kuulin että yrittäjä ois sairastunut?
matkahuolto
töllötin
222027
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Ei ole auki. Toivotaan pikaista paranemista yrittäjälle.
Ok. Tietää ohjailla paketit eri paikkaan. Paranemisia yritttäjälle!
Paketit ohjattu jo vuosia eri paikkaan, asiakaspalvelu ko. firmassa sitä luokkaa että mieluummin ajan Kajaanin matkahuoltoon hakemaan paketin.
kuulin että muutaman miehen olisi pitänyt riisuuntua alasti että olisi päässyt hakemaan osapaketin.oli epäillyt että herra tuo tullessaan vaan roskia antiikki putiikin lattialle.kyseisen miehen paketin ohjaantuvat eri paikkaan nykyisin.
Vittu minkalainen putiikin pitäjä...Toivottavasti täysjärkinen yrittäjä
saatas vetämään matkahultoa tällekkin kylälle.
ompa taas lapsellista perätöntä kirjoittelua
linnaan joutasitta siis vaikka sukevalle
Kyllä on ollut niin huonoa ja ylimielistä oalvelua, että mieluusti haluasin matkahuollon jollekin muulle yrittäjälle.
ihmetellä saa minkälaista porukkaa siellä asuu?
tehän kohta halkeatte omaan ilkeyteenne. aina morkataan toista ja ollaan kateellisia.
joo, KATEELLISIA PASKOJA..
sumppisalmelaiset, onneksi olen jo sieltä PÄÄSSYT POIS,
ei KOSKAAN mitään positiivista, tai teatterista ja sekin jo menee YLI
kehumiseen ja maku pois
Ei kaikista tuu asiakaspalvelijoita se ei oo ihan heleppoa jokainen asiakas
on erilainen.
Hyvä pikaista parantamista.
Rauha maassa ja turvat kiinni ollaan persoonia.
palvelu on toiminut. niin kuin pitääkin. ilmoitus paketin saapumisesta tulee välittömästi. en ymmärrä tuota valittamista. taitaa olla muita kaunoja. ja kateutta, pikaista paranemista yrittäjälle. ei tuo mikään kultakaivos varmaankaan ole, tuskin yrittäjiä on edes tulossa.
vit*t ole.ei kelpaa kortti ja palvelu on persiistä. vaihtoon vaan
hyvä vinkki täältä tuli poimittua, osoitan pakettini muualle , koska en halua käydä matkahuollossa. palvelua ei ole minkäänlaista ja ukko on niin ylimielinen huah!!
Sama mimmonen ukko pääasia että hoitaa työnsä ja on ainakin tähän mennessä hoitanut. Mieluummin haen pakettini kotipitäjältä kuin esim. hyryltä.
Se on kyllä pute, ettei mikään maksukortti käy. Kyrsii lähteä automaatile nostelemaan usemman tuhannen euron summaa pienissä erissä. H-M tule nykyaikaan! Muutoin ihan sama mistä pakettini haen, tuo korttien käymättömyys vaan ihmetyttää.
Toivon mukaan suomussalmelle saatas vielä joku päivä tavallinen matkahuoltoyrittäjä. Laittakaa vaan palautetta matkahuollon sivujen kautta niin voi olla että jokupäivä ei enää matkahuollon kyltit roiku ikkunoissa
Joo palveluhenkisyys kyseisellä henkilöllä on hukassa ja pahasti. Itsepalveluna siellä pitää tehdä kaikki, hommata teipit ja tarrat ja tussit kun ei muka ole, kantaa pakettia vaa'alle ja takaisin ja kuunnella vielä piilovittuilut päälle. Luulisi opettaneen aiempi tapahtuma mutta ei.
mitä pirruo te itkette ? älkää tilatko postin kautta mitään jos ette sitä ns. huonon palvelun takia halua mennä hakemaan. Mielestäni ainakin mukava mies, vaikka en lähemmin tunnekkaan. Turha itkeä siitä että matkahuollossa muka huono palvelu ja vaikka oliski, nii mitä sitten ? ei oo jokapäivänen aktiviteetti nii jos ette kestä niin parempi pitää vaan turpasa kiinni eikä tulla joillekki stnan nettikeskustelupalstoille asiasta vuodattamahan.
hyvää on ollut palvelu elkää iniskö tyhjää tämän parenpaa ole ollut
Luiskaaja mikä luiskaaja se on perkele!