hohkakivi

mulla on kovettumia jalois joten ostin sellasen hohkakiven.. miten sitä käytetään? jalat märkänä vai kuivana ku sillä hinkataa? vinkkejä!! kiitosta paljo! :)
3359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mun mielstä jalan pitää olla märkä en kuitenkaan oo aivan varma joten älä luota muhun

Äänestä

en itse käytä mutta meidän talon suihkutila on niitä täynnä. ei kai ne muuten suihkussa olisi.

Äänestä
  • no käytetää sitte märkänä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joo kirjoitti:

mulla on kovettumia jalois joten ostin sellasen hohkakiven.. miten sitä käytetään? jalat märkänä vai kuivana ku sillä hinkataa? vinkkejä!! kiitosta paljo! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu