Fanikauppa Teppanassa

Ootteko käyny siinä uudessa Fani-tuotekaupassa Teppanassa? Ite en oo vielä mutta kellään kokemuksia siitä?
14368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mitähän siellä fanitetaan?

Äänestä

Oon käyny, pieru haisi.

Äänestä

Itseäkin kiinnostaisi, että löytyykö muutakin kuin perus acdc ja ac milan-paitaa?

Äänestä

ei löydy. ihan perus huttua ja satunnaisia bändejä sen varjolla että yritys sponsoroi aivan muita lähteitä. bändi krääsä on aivan tois sijainen juttu.

Äänestä
  • Mitäs se sitten sponsoroi?

    Äänestä

  • No niinpä tietenkin. Ennustan yritykselle lyhyttä ikää.

    Äänestä

No mut hei. Voihan sitä muutenkin markkinoida yritystään kun täällä. Tällä taktiikalla en tosiaan voi ennustaa yrityksestä pitkäikäistä.

Äänestä

Onko joku kotimyymälä vai missä se on?

Äänestä

ihan oikeesti hei

Äänestä

Jos vanhat merkit pitää paikkansa, niin tääkin putiikki toimii about puol vuotta ja yrittäjällä taas jokin uusi "iso" suunnitelma... Kamoon, ei skulaa eikä ole rock.
Mutta onneks hei, aina kannattaa yrittää, vuosi siellä ja toinen täällä.

Äänestä

Höpölöpö, se myymälä ei ole ko.yrittäjän päätuote. Älkää puhuko soopaa.

Äänestä

aika monessa on kerenny ko. yrittäjä puuhastella... oo tainnu mikään oikein lähtee... googlettamalla kun kattelee... jospa tää nyt lähtis...

Äänestä

On tämä Kajaani niin YRITTÄJÄ MYÖNTEINEN kaupunki että....voi jumalauta! Kateellisia paskiaisia täynnä,

Äänestä

Paskalla paikalla tää myymälä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dkfjerofgjsmc kirjoitti:

Ootteko käyny siinä uudessa Fani-tuotekaupassa Teppanassa? Ite en oo vielä mutta kellään kokemuksia siitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu