lasten toimintaterapian jonot..

Miten pikät jonot sinne on ?ollaan jonotettu kohta puoli vuotta...
772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

4 vuotta kesti meillä.

Äänestä
  • Et oo tosissas..

    Äänestä

Olen valitettavasti. Tsemppia odottamiseen.

Äänestä

Niin no täällä on kaikki mahdollista...

Äänestä

Aika outoa. Jos saa lääkäriltä lähetteen toimintateroapiaan, Kela maksa sen ja terapian voi aloittaa heti kun kela tehnyt päätöksen. En ymmärää miksi ja kuka joutuu jonottamaan puoli vuotta?

Äänestä

Läppä?

Äänestä

Ootko soittanut ja kysynyt moneltakin Toimintaterapeutilta ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

Miten pikät jonot sinne on ?ollaan jonotettu kohta puoli vuotta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu