Kokemuksia hotellista?
Club DeDeman Bodrum
3
353
Vastaukset
- Täynnä
musliminmunan perässä juoksevia suomihuoria.
- ei kiitos enää
viimekesänä oltiin 2vko, täynnä turkkilaisia lomailijoita sisämaasta, kaamee mäki piti kivuta ennenkuin oli hotellissa...huoneessa iiiiiiiiiiiiiiiso hämis, jonka onneksi siivojat myrkytti..mitäs vielä....kerta riitti ja seuraavalla Bodrumin reissulla valitsemme toisen hotellin.Lämminvesiboileri (vai mikä lie) huusi kuin sisävesihinaaja, kunnes kävivät illalla klo 22 korjaamassa, seinälamppu melkeen irti ja vaarallinen makkarissa.No, ilmastointi olikin ilmainen, vaikka tjären sivuilla toisin kerrottiin, ehkä se ainoo ja tietysti sai hienoja valokuvia sieltä kukkulalta :)
- Salileka Turkis toka
Loistava paikka! Biletystä ja todella kauniita naisia liikekannalla...nam, seuraavaan kertaan ; ) Euroopan suurin ulkoilmaklubi !Huh huh tyylikästä menoa rennolla mausteella!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467625
- 334203
- 573705
- 503190
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652551- 542398
- 512378
- 402339
- 162276