Mielestäni ne ovat silkkaa sontaa, mutta uskon siihen, että me emme välttämättä ole kansakuntana tietoisia kaikista luonnonilmiöistä, jotka saattavat oirehtia yllättävästikin.
En pidä täysin mahdottomana vieraan sivilisaation vierailua tai invaasiota maapallolle, joskin sen todennäköisyys on hyvin pieni.
Olen kaikesta huolimatta kovin kiinnostunut palstan aihepiiristä.
En pidä täysin mahdottomana vieraan sivilisaation vierailua tai invaasiota maapallolle, joskin sen todennäköisyys on hyvin pieni.
Olen kaikesta huolimatta kovin kiinnostunut palstan aihepiiristä.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kun joku on jo tapahtunut niin sen todennäköisyys on 100% ;)
No, kerro ihmeessä mikä se keissi on!
Sulla on keissi housuissa.
Katso laajempaa kuvaa.
Edelleenkään en ala yksittäistapauksia käsittelemään. (Jotka voidaan varmat feikit poislukien osoittavan että Humanoidi hypoteesi osissa tapauksissa on varmin vaihtoehto toisin kuin sääkaasu, revontulet, venus, aistiharha tai massahypnoosi.)
Katso trendikäyrää niin ei tarvitse otta uskonloikkaa ja voit joskus myöntää tulleesi petetyksi taidoikkailla feikeillä.
linkki ketään tapa.
http://www.youtube.com/watch?v=T_mcYMqd8xs
Misthän feikki-kokoelmista sinä nyt oikein haaveilet?
Sinä taidat kuulua siihen pölvästi-heimoon, joka päättelee, että miljoonasta tapauksesta kaikki eivät voi olla feikkejä. Kun niitä on niin paljon kerran.
Mutta ystävä hyvä. Vaikka joulupukeistakin on miljoonia havaintoja, ne aivan kaikki ovat silti silkkaa bluffia.
UFO-tutkijat ovat silti sinun aikuisen mieliharmiksi arvioimaan parhaita mikä on feikki ja mikä ei.
Vai haluatko sitä että ufo-uskikset alkavat saarnaamaan feikkividéota viimeisenä todisteena tästä fuking keissistä# anteeksi projektista.
Sinällään myös uskon käsite on ajautumassa harhariitaan koska on olemassa uskonnollista uskoa sekä havointoihin perustuvaa uskomuksia.
En ole sinun ystävä. Toivottavasti edes tuttu anonyymi.
Ei ole ufo-tutkijoillakaan yhtään varmaa tapausta. Se on se ongelma.
Ota huomioon, että muuan taikuri hävitti yleisön silmien edestä raskaan veturin tuosta vaan. Mutta sekin oli silkkaa bluffia.
Bluffia siis riittää, mutta on suuri tyhmyys vetää sen suuresta määrästä johtopäätös, että jonkun bluffin pitää olla totta. Niin se ei todellakaan mene.
Siitä sitten kiistämään. Luuletteko että New Age odottelee teitä kuin Kopernikusta tai Darwinia :D
Aihe on Fakta. Monelle.
Senkin illujen pesemät pässipäät.
Ja ämpääriin ei huku. Opetelkaa uimaan.
http://www.youtube.com/watch?v=EtLrrl6w44U
Joku sentään ihka järjissään!
Hyvä!
New tai old age. Silkkaa legendaa ja roskaa.
Vain fysiikan ja luonnon lait ovat faktaa.
Koeta tajuta.
Oliko tämä sitä sarkasmia joka ei sovi nettiin?
>>Mielestäni ne ovat silkkaa sontaa>mutta uskon siihen, että me emme välttämättä ole kansakuntana tietoisia>kaikista luonnonilmiöistä, jotka saattavat oirehtia yllättävästikin.>En pidä täysin mahdottomana vieraan sivilisaation vierailua>tai invaasiota maapallolle, joskin sen todennäköisyys on hyvin pieni.>Olen kaikesta huolimatta kovin kiinnostunut palstan aihepiiristä.
>>Ihan kuin edellä mainitut latteudet tekisivät sinun "pitämisesi" jotenkin vakuuttavammaksi kuin jonkun toisen "pitämiset".
Koskee myös Satakunnan juttua.