Niin..onko biessä jotain vikaa? Itse en ajattele niin. Bi ihmiset ovat kivoja smoin homot. Voisiko joku perustella miksi he ovat jonkun mielestä inhottavia tai jtn?
Onko bieissä jotain vikaa?
2
145
Vastaukset
- jokuvain
itsekkin ajattelen että bi:it ja homot/lesbot ovat ihmisiä siinä missä heterotkin
- Juorut!
nyt kun facebookissa levitetään J Parviaisen blogilinkkiä ja ihmiset pyörittelevät päätään hänen "Juorut" sepustuksiaan lukiessa, joista monet paljastukset koskevat homoja mm. P Kokon ja Uotisen panosuhdetta, voi tietysti ajatella, että mikäpä siinä, tekevät mitä tekevät milloin minkin seks.suuntautumisen mukaan. Osansa saavat kyllä muutkin ns. heteropanosuhteilijat.
"pappismies"Mitro on näyttänyt toisenlaista non-seks verbaliikkaa, ihan viattomasti härskeillen joten joka munaan, anteeksi junaan meniöitä on.
Parviainen paljastelee, kohta varmaan taas oikeudessa, paras juttu on Aatos Erkon ja Tarja Halosen käsikynkkä juttu, siltähän se on näyttänyt että Halonen oikeasti on hesarin käsikassara, toimii heidän painotusten mukaan eikä presidentin arvovallan mukaan. Surullista miten alas monet vajoaa hetken "vallantunteen" vuoksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1952063
- 1331149
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21805- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34731ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46547- 9532