Vaimo pikkujouluissa

sitten se tulee kännissä kotiin ja alkaa vaatia seksiä

pelottaa jo
112895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kuis kävi? useinhan pikkujoulut menee ihan pipariksi.

Äänestä
  • Sykkiviä pipareita taas tänään paljon liikenteessä.

    Ja pikkujoulupukki tietysti valmiina
    Harmi kun ei ehdi käydä jokaisella karvatunturilla.
    Onkos täällä tuhmia tyttöjä.....

    Äänestä

Että vaatii kotona seksiä,yleensä se tapahtuu jo pikkujouluissa!

Äänestä
  • Älä pelkää, tulen tueksesi.

    Äänestä

kaikki ootte ihan pellejä komentoimaan tillasta ha haa

Äänestä

Höh, tottakai kiima jäi päälle, kun työkaverit tuli keskeyttämään tontun kanssa harjoitetun yhdynnän pikkujouluhuoneiston takahuoneeseen..

Äänestä

kangelperin marjat!joko firman toimitusjohtajalla ei ottanut eteen,tai akkas on nymfomaani eikä saanut tarpeeks firman pojilta!se on fakta.ja sinä pieni mulkkuinen ukko,joka et pysty tyydyttämään akkaas,vedä V päähäs,ja toisella räpylällä hanskkaas!seksi on luotu nautittavaks,ei sitä pidä kammoksua.jossei sua seksi miellytä,miks oot suhteessa jonku akan kanssa?LIIMAA KYNÄ OTSAASI!!!vai ootko homppeli kuitenkin?V:tun idiootti!!!

Äänestä
  • Voi jumankauta jos mun vaimo joskus vaatisi seksiä!!! Se olisikin oikea onnenpäivä - siitä unelmoiden. Olisit onnellinen, tasan ei käy joululahjat. Eikä mua kyllä haittais vaikka juhlista tullessaan olisi jo "esikäsitelty" - ei se liha käytössä kulu ja liukkaille on aina kiva päästä.

    Niin ja toisaalta jos sua ei kiinnosta tuo vaimosi vaatimus niin kerro vaan mistä löydän hänet niin tulen hoitelemaan puolestasi. Mulle sopii vaikka joka päivä ruokatunnilla kaiken lisäksi. Mainittakoon että en ole imatralainen vaikka päivät täällä vietänkin, sporttinen alle 40v ja hakemassa vakkari panokaveria paikallisesta rouvasta. Ilmoitus löytyy iskuri.net:stä.

    Äänestä

  • akkajukka-amisviiksi ammu ittes.

    Äänestä

siis nyt mä en ymmärrä,sori vaan kaikille,mut mikä siinä on et joutuu vonkaamaan omalta akalta seksiä?kyllä mun omissa suhteissa on ollut,ja tulee aina olemaan niin että seksiä harrastetaan silloin ku lystää,ei akan ehdoilla.PISTE!vaikka joka päivä,tai vaikka kauppa reissulla.jos akan antaa ottaa vallan tossa seksi elämässä,niin aina saa ruikuttaa et milloin saa.olkaa nyt hyvät kanssa miehet samaa mieltä,et kuka siitä seksistä päättää.ja jos akka rupee usein käymää ns."ulkona",niin se pettää sua varmasti.ja jottei se tekis noin,niin pane sitä riittävän usein,ja kunnolla.ja kun alkaa itteään tökkimään toi nussiminen,niin sit pitää hakea ulkoisia virikkeitä,kuten mä tein.just,nimen omaan,kauppareissulla parkkihallissa,esim.seksi on tosi kivaa,mut ei sitä pidä säästämään,ei nääs kasva korkoa missään...silloin naidaan ku naitattaa,muulloin ollaaan ilman...

Äänestä

Sano että vain melko selvänä sopii, humalassa ei. Niin minä tekisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


christttmas kirjoitti:

sitten se tulee kännissä kotiin ja alkaa vaatia seksiä

pelottaa jo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu