Äänestys laskennan vääryys
Big Brother äänestys!
Ei katsoja
4114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miten jotkut voi uskoa Big Brother äänestyksen tulokseen??
Esim joka äänestyksessä sieltä puuttuu prosentteja!! Esim tän illan äänestyksessa saatiin 30,41 30,21 ja jotain 36,**
mihin jäi muutama prosentti!!
Ja miks aina noi äänestykset on niin tiukkoja..koska sen takia et ne haluaa et ihmiset äänestää.Viimeks ku katsojat äänesti et ketkä kaksi joutuu äänestykseen asukkaiden päätettäväks,Netta ei saanut juuri yhtään ääniä..
Tänään pitivät "kisaa" tiukkana et porukka äänestäis Beniä ja Tanjaa enemmän vaikka kokoajan kaikki ties et Netta tippuu..
Haiskahtaa et huijaavat pyrämiideillä ihmisiä äänestämään,vaikka tulos onkin muuta..
Sitä et väitä etteivät tiputtais sitä kuka saa vähiten mutta sen varmasti väärentää pyramidilla tilannetta loppuun asti..
Jos tarkkailette aikaisempia tuloskia niin harvoin tulee tasan 100 %.
ei voi olla totta, miten se peni vieläkin jatkaa talossa.
eniten kummastuttaa että ennen vikaa 3 minuuttia tanja on lähössä talosta ja sit lopussa sillä oli 36 % äänistä kun netalla ja benillä oli vain 30%, jotta kylläpä voipi muuttua kolmessa minuutissa aika paljon!!!
Sitä mäkin ihmettelin! Pelkääkö tuotanto että Tanja hajoaa jos putoaa? Kuvittelee voittavansa tuolla raivaridraamailullaan kisan.
On nääs opiskelija ja yksinhuoltaja joka tarvii tupakkeihinsa ja siidereihinsä voittorahat:((( Hukkaan menis nekin rahat. Kurkusta alas ja savuna ilmaan ne menis.