Viagra lisää spermaa

Mielestäni Viagra lisää sperma määrää. Olen aivan varma että sitä tulee nyt yhdessä syöksyssä enemmän. Vaimo on samaa mieltä. sanoo ettei ole ennen valunut sillä tavalla pitkin reisiä. Onko muilla samoja kokemuksia?
22355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

>Mielestäni Viagra lisää sperma määrää. Olen aivan varma että sitä tulee nyt yhdessä syöksyssä enemmän. Vaimo on samaa mieltä. sanoo ettei ole ennen valunut sillä tavalla pitkin reisiä<

-Ennen kun aloitit viagran käytön, niin vaimollasi on ollut salainen ja pystyvä rakastaja jolla on huomattavasti suurempi kalu kuin sinulla ja siksi spermasi valuu pitkin reisiä kun vaimosi pillu on väljempi.

Äänestä

tuleekai permaa jos nai,ennen kun ei pystynyt naimaan lainkaan ei silloin permaakaan tullut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uMH-son kirjoitti:

Mielestäni Viagra lisää sperma määrää. Olen aivan varma että sitä tulee nyt yhdessä syöksyssä enemmän. Vaimo on samaa mieltä. sanoo ettei ole ennen valunut sillä tavalla pitkin reisiä. Onko muilla samoja kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu