ööh

Kuuluuko männän heilua sivuttain yhtään kun sylinteri on irti... Onks se paha jos se heiluu ku hullun mulkku? Kyse on 20 vuotta vanhasta moposta.
2818
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sillon sullan on liian lyhyt männäntappi, mutta se ei haittaa jos ei itse kiertokanki liiku! jos se heiluu vähänkin kannattaa laittaa kone remonttiin jos on kyse vanhasta ja hervinaisemmasta mallista!

Äänestä

on se paha jos se heiluu kun hullun mulukku.kiertokanki saa liikkua sivuttaisliikkeessä, mutta jos se liikkuu ylöspäin vähänkin niin kannattaa tehrä kone remppa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie kirjoitti:

Kuuluuko männän heilua sivuttain yhtään kun sylinteri on irti... Onks se paha jos se heiluu ku hullun mulkku? Kyse on 20 vuotta vanhasta moposta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu