Termari vaihtoon transportteriin ?

Ei kait 2,5 tdi:n termari pitäis päästää nestettä kiertoon mittarin eka pykälän kohdalla ?. Tuntuu lähtevän, oliskohan neste 40-50 asteista siinä vaiheessa. Onko kokemusta, tietoa ?. Nollakelillä vie moottorin lämpiäminen kymmenen kilsaa, joka tuntuu aika paljolta.
0<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


hitaasti lämpiävä kirjoitti:

Ei kait 2,5 tdi:n termari pitäis päästää nestettä kiertoon mittarin eka pykälän kohdalla ?. Tuntuu lähtevän, oliskohan neste 40-50 asteista siinä vaiheessa. Onko kokemusta, tietoa ?. Nollakelillä vie moottorin lämpiäminen kymmenen kilsaa, joka tuntuu aika paljolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu