poikaystävän saanti keinoi...

Olisko vinkkei poikaystävän hankintaan....
Haluisin poikkiksen, mut kukaa ei oikee tykkää must olisko vinkkei miten mä saisin et ne alkais tykkää....

Ku tiiän et on jouitain ihanii ihmisii jotka tietää miten saa voitteko auttaa? :)
4175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suosittelen kokeilemaan juttelemista pojille.

Äänestä
  • Tuokin kelpaa mutta vilauttaminen on varminta

    Äänestä

anna pilluu mun luokal on huora ja se antaa pilluu ja se saa miehiiki ku ne miehet ei tajuu et se nainen vaa määrää niit miehen kuuluu johtaa miehet on parempii kun naiset meinaan

1Äänestä

Tuohon jos alentuu niin ei silloin mitään rakkaussuhdetta saa, varmin tapa että saat hyvän on että tutustut ensiksi tarpeeksi hyvin häneen. Olen huomannut muissa pojissa piirteitä joista osaan päätellä vaikka mitä kun heidät oppii tuntemaan.
"Poika joka kunnioittaisi tyttöjä."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mona-mari kirjoitti:

Olisko vinkkei poikaystävän hankintaan....
Haluisin poikkiksen, mut kukaa ei oikee tykkää must olisko vinkkei miten mä saisin et ne alkais tykkää....

Ku tiiän et on jouitain ihanii ihmisii jotka tietää miten saa voitteko auttaa? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu