SUOLI24 sensuroi

Käyttö estetty.....
3170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

antti1 se vaan mahtailee... kuin olisi korpin natsat juuri saanut

Äänestä

Se on kaava sellainen että jos eläinrääkkääjistä tai pedofiileistä mainitsee niin silloin pihalle mutta kaiken maailman paskan levittäjät ja sun muut vastaavat saavat tapojaan levitellä miten tahtovat....vähän tökkii juttu kun kuitenkaan nimellä ei mainita...kumpaakaan.
Se miun mielestä outoa on...

Äänestä

esitin rienauskirjoitusten poistoa antti1:lle, itselle pamahti kirjoittelukielto päälle!

No ei se mitään, koneita ja erilaisia nettiyhteyksiä riittäää ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Putinian malliin kirjoitti:

Käyttö estetty.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu