Humalassa

Kuka siellä kuusankoskella ajeli rekalla reilun 4 promillen kännissä? ,Melkoista touhua ammattikuljettajalta .Pitäsikös rahtareiden nyt katsoa hiukan peiliin kun tuollaisia uutisia pulpahtelee tai ainakin vähentää sitä paatoksellista toitotusta maanteiden ritarillisuudesta
5212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lue uutinen loppuun kuski oli VENÄLÄINEN!!!

Äänestä

Igor Vodganov, tai Vladimir Kalashnikov. Kirjoita Pravdaan noita kitinöitäsi, vitun persereikä!

Äänestä

Pitäisikö sinunkin lukea vaikka se uutinen ensin loppuun?

Äänestä

Yhden venäläisen perusteella tuomitaan koko ammattikunta??
TYYPILLISTÄ kaikille NAISILLE??Kun venakko myy pillua niin tuomitaanko
KAIKKI SUOMALAISET NAISET sen perusteella???Pitäskö kysyä ensin ja
sitten vasta ampua??

Äänestä

Ei sais ajaa kännissä autoo.Muuteki loppuu leipä Suomesta ku vironpojat tulee ajaan kaikki.Itte 25v ajanu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Liisa-Orvokki kirjoitti:

Kuka siellä kuusankoskella ajeli rekalla reilun 4 promillen kännissä? ,Melkoista touhua ammattikuljettajalta .Pitäsikös rahtareiden nyt katsoa hiukan peiliin kun tuollaisia uutisia pulpahtelee tai ainakin vähentää sitä paatoksellista toitotusta maanteiden ritarillisuudesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu