Tervakosken hulluimmat/tyhmimmät kundit?

Kaikesta päätellen tervakoskelle kipataan todellakin kaikki p*ska. Kerrankin voin tuntea mielihyvää ollessani turenkilainen. Ei voi kuin ihmetellä, kun noita teidän juttujanne lueskelee. Voi hyvää päivää sentään!

Ketkä/kuka on tervakosken hulluin/tyhmin jätkä?
13437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

hapa

Äänestä

T. K. ainakin tyhmin.

Äänestä

tiikkainen hulluin.

Äänestä

T.K

Äänestä

ööh, tota..... oisko kivela ainakin tyhmin.

Äänestä

minä

Äänestä

sinä itse

Äänestä

Jeesus on kärsinyt myös teidän puolestanne. Muistakaa se ja eläkää hurskaudessa ihmisiksi!

Halleluja!

Äänestä

Eix se oluu joku Turunen vai mikä se oli yx kahjo joskus 80-90 luvulla siellä tervassa sillä oli velikin joka oli yhtä hullu vieläx ne on kuvioissa vai joko on rauhottuneet.?

Äänestä

No johan se ylläpito täälläkin havahtui roskapostaamisesta!

Äänestä

Onneksi!

Äänestä

Kivela.

Äänestä

Kuka toista haukkuu on itse sellainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riina89 kirjoitti:

Kaikesta päätellen tervakoskelle kipataan todellakin kaikki p*ska. Kerrankin voin tuntea mielihyvää ollessani turenkilainen. Ei voi kuin ihmetellä, kun noita teidän juttujanne lueskelee. Voi hyvää päivää sentään!

Ketkä/kuka on tervakosken hulluin/tyhmin jätkä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu