Myydän pistooli CZ 75 B

CZ 75 B, ostettu 1987 mutta erittäin hyväkuntoinen. Pitkällä vaimenninpiipulla ja vaimentimella. Löytyy myös nahkainen kainalokotelo ja 500 patruunaa kaupan päälle. Asialliset tarjoukset otetaan vastaan. Asun Espoossa.

Raimo Sirkiä, 044 914 8465
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laita se aseesi myyntiin johonkin aseliikkeeseen niin säästyt monelta mulkulta tarkoitan murheelta ostajien suunnalta.

Äänestä
  • Aseliikkeessä käytetyn pistoolin myyminen nykypäivänä on aika toivotonta, kiitos uuden aselain. Käsiaseitten hinnat ovat romahtaneet eikä niitä tahdo saada järkevään hintaan kaupaksi. Uusienkin markkinat ovat täysin menetetyt.

    Tällä palstalla asetta ei kannata myydä, siitä olen samaa mieltä. Esim. Huuto sellainen netti on parempi paikka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raimo Sirkiä kirjoitti:

CZ 75 B, ostettu 1987 mutta erittäin hyväkuntoinen. Pitkällä vaimenninpiipulla ja vaimentimella. Löytyy myös nahkainen kainalokotelo ja 500 patruunaa kaupan päälle. Asialliset tarjoukset otetaan vastaan. Asun Espoossa.

Raimo Sirkiä, 044 914 8465

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu