SUURI IHMETYS

Miten saan poistettua seuraavan ehdon sähköpostistani. "Haluan ilmoituksen sähköpostiini [email protected], mikäli joku vastaa viestiini". En tiedä mistä tämmöinen ehto on tullut. please auta!

6

85

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei Kari!

      Tarkoitatko keskustelupalstalla viestinkentän jälkeen näkyvää kohtaa? Voit käydä muokkaamassa sitä Omat tiedot - Käyttäjäasetukset -kohdasta. Salasanojen jälkeen kysytään sähköpostiosoitetta ja tämä osoite määrittää, mihin osoitteeseen ilmoitetaan, jos joku vastaa viestiisi. Auttoiko vastaus pulmaasi? Jos ei, niin tarkennatko vielä, millaisessa tilanteessa tämä teksti näkyy?

      Terveisin,
      Suomi24

    • Täh?

      Ymmärtäisit sinäkin jo vaihtaa luotettavamman palveluntarjoajan sähköpostipalveluihin.

      Olen monia monia vuosia seurannut näitä äärimmäisen vakavia, laajoja ja jatkuvasti esiintyviä S24 sähköpostipalvelun luotettavuusongelmia ja ihmettelen miksi sitä kukaan käyttää mihinkään tarkoitukseen.

      S24 saisi ymmärtää lopettaa koko palvelun. Ihme, ettei sitä ole viranomaiset jo määränneet.

      • Näin on

        Niin, kannattaa muistaa taannoinen suuri Suomi24:n salasanojen vuoto. Piti kaikkien keksiä uudet salasanat.

        Vuosi sitten foorumeilla oli hakkeri, joka oli murtautunut monien profiileihin ja sitä kauttahan pääsee suoraan sähköpostiinkin.

        Ei oikein luotettavalta näytä.


      • Kantsii varoa
        Näin on kirjoitti:

        Niin, kannattaa muistaa taannoinen suuri Suomi24:n salasanojen vuoto. Piti kaikkien keksiä uudet salasanat.

        Vuosi sitten foorumeilla oli hakkeri, joka oli murtautunut monien profiileihin ja sitä kauttahan pääsee suoraan sähköpostiinkin.

        Ei oikein luotettavalta näytä.

        Vain hullu pitää jotain arkaluontoista Suomi24:n postissa.


    • Ota se ruksi pois.

    • JK

      ET MITENKÄÄN

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      32
      11576
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      61
      4161
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      150
      3463
    4. Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa

      Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san
      Maailman menoa
      7
      2956
    5. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      242
      2753
    6. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      134
      2446
    7. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      Henkinen hyvinvointi ja mielenterveys
      206
      1919
    8. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      360
      1317
    9. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      74
      1173
    10. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      20
      987
    Aihe