rikkonut jatkuvasti sääntöjä, kohdellut isoveljeä töykeästi ja käyttäytynyt todella halpamaisesti koko ajan. Jopa juontajat manipuloivat aina talk show:ssa äänestämään tanjaa ja ketään muuta ei tsempata. Tanja ulos ensimmäisenä!! Inhottavin ja töykein asukas koko bb:n historiassa! Janica voittoon!!!
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
janica se vasta ilkee onkin,huoritteli suvia.ja muutenkin puhuu pahaa kaikista asukkaista,on ylimielinen.tanjaa äänestin moneen kertaa samoin mun kaveri äänesti sitä,mutta sebastian fanit lopetti äänestämisen kesken koska luottivat siihen että se pysyy talossa hahahahah joten älä valita!!!!janica rumilus vittuun talosta :D
Sama kuka voittaa, kunhan ei Tanja. Ei todellakaan ansaitse voittoa !!
Jos voiton kriteerit on töykeä ja asiaton käytös Tanja on voittaja.Jos taas seksi on se kriteeri, voiton vie tietysti häpeilemätön seksillä huomiota hakeva Janica.
Jos se on, laiskan letkeä, flekmaattinen käytös ja puhetyyli, silloin se on Mikael.
Jos lapsellisuus, voiton vie huulet tötteröllä lapsellisesti ilmeilevä ja puhuva Ben.Jos voittajan pitää olla herkkä ja äitihahmomainen mekastaja, silloin se on Suvi.Kaikkien näkemieni Big Brotherien, minulle ei ole koskaan selvinnyt nuo voiton kriteerit.
Siis millainen bb.voittajan pitää olla ja kenenkin mielestä?
Sekään ei ole selvillä, päättääkö tuotanto kriteereistä, vai katsojat?