harjottelija

maksetaanko harjottelijalle mitään korvauksia ku se käy harjottelemassa 110km päästä kotoa? ja viikot on tietenkin vaunussa majotusta.. km-korvaus sun muuta onko mahdollista saada?

Josko tänne sais kunnon vastauksia. :)
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saat ponssen lippiksen ja vittuilut jos et mätä puuta tarpeeksi pinoon.
Itse olet urasi valinnut

Äänestä

Osta kuule ittelles kone ja ala harjotteleen.Voit maksaa itelles niin suurta palkaa kun tykkäät ja muut korvaukset päälle. Kaiken saat vielä vähentää verotuksessa.Ei muuta kun uskalla aloittaa. Käytettyjä koneita on mailma väärällään ja uusiakin saa puolen vuoden jonotuksella

Äänestä

Vai että maksaa pitäisi oppipojille hehhehhee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harjottelija kirjoitti:

maksetaanko harjottelijalle mitään korvauksia ku se käy harjottelemassa 110km päästä kotoa? ja viikot on tietenkin vaunussa majotusta.. km-korvaus sun muuta onko mahdollista saada?

Josko tänne sais kunnon vastauksia. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu