Pyörät karkaa

566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ihme kun ei salaa tuotakin.mikähän kohta nois olisi kunnossa.ei mikään

Äänestä
  • Vaihtakaa pyöränpultit. Ettette ole muille vaaraksi tuol liikenteessä noil katiskoilla

    Äänestä

Emme asu ameriikassa.....

Äänestä
  • Tappaja ford.julkisuuteen ja käräjille

    Äänestä

  • Salaillaan kirjoitti:

    Tappaja ford.julkisuuteen ja käräjille

    Noihin vikoihin ei ketään ole kuollut!!
    ja onko salailua jos on suomen lehdissä, USAn autoja koskeva juttu???!!

    Toisin kuin toyotan KUOLEMAN KAASUUN on kuollut kymmeniä!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pultinmutteri kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/kulutustavarat/2011/12/09/ford-kutsuu-autoja-huoltoon--renkaat-voivat-irrota-ajaessa/201118756/12
Renkaat lähtee omille teilleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu