tää ei voi olla totta! taas jostain sain kotisivuksi tämän "ystävän". Edelliseltä vierailulta on tallessa cwshredder mutta se ei löydä mitään.
Help me!
Help me!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Asenna tuo ,scannaa kone sillä ja liitä se logi tänne,niin katotaan.
http://koti.mbnet.fi/pattaya1/hijackthis.htm
Kiitos nopeasta vastauksesta. Ajoin juuri viruksentorjuntaohjelman läpi ja se löysi 4 saastunutta tiedostoa, kaikki dll-loppuisia.
Nyt sain jälleen oman kotisivun takaisin.
Ihmettelen vaan, miksi tämä cwshredder ei löytänyt mitään.
Tallennan antamasi linkin suosikkeihin niin voin sitä sitten tulevaisuudessa kokeilla.
Kiitos vielä :)
ottaa käyttöön toinen selain. Firefox on niitä turvallisimpia. Siellä ei ole kotisivuongelmia, ja muutenkin pysyt paremmin erossa kaikesta roinasta. Mutta: imuroi itsellesi Spywareblaster, kun näytät olevan oikea örkkimagneetti. Spywareblaster estää niitä aika paljon.
Sen voit hakea tuolta:
http://koti.mbnet.fi/pattaya1/
Huomasin että käytin vahingossa kysyjän nimimerkkiä. Sori sori sori
jo se Spywareblaster koneellesi, että vältyt jatkossa ongelmilta. Ja onhan koneellasi virustorjunta ja palomuuri käytössä?