Olimme marraskuussa viikon tässä huoneistossa, ja voin suositella lämpimästi kaikille, jotka haluavat asua hotellihuonettä väljemmin ja rauhoittua illaksi pois turistipaljoudesta. Keskustaan on jonkin verran matkaa, mutta se ei ainakaan meitä haitannut.
Lue kohteen arvosteluista enemmän: http://www.holiday-rentals.co.uk/reviews/p439232?uni_id=1065376
Upea huoneisto neljälle
1+2=4
2
342
Vastaukset
- Kesällä Roomaan
Näyttää upealta, mutta pitkä matka keskustaan tuntuu kuitenkin hankalalta, menee liian paljon aikaa bussissa istumiseen. Kiitos kuitenkin tiedosta!
- hdhdkjsahdkjhakjd
Asuntoja löytyy Roomasta hyvin ja hyviltä paikoilta esim. Rental in Rome-agentin kautta olen vuokrannut viisi kertaa asunnon Roomasta. Ei pahaa sanottavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2754699Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343040Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442877Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k342871Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?771816Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061664Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 601429
- 951292
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2151190