mielipiteitä motorolasta

tietoa ja ja - puolia
51200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En nyt osaa eritellä...mutta olen käyttänyt paljon Nokiaa ja käyttänyt Nokiaa myös paljon huollossa. Vaimo kayttää Nokiaa vieläkin huollossa, hah typerys!
Nyt on ollut Motorolaa muutama puhelin ja huoltoon ei ole ollut asiaa...on ollut noita perusmalleja...mm. tuo palstalla mainittu T190.
Jotkut sanovat että Motorola on hankalampi käyttää kuin Nokia...mutta se on ihan tottumus kysymys. Motorolaa käyttävälle Nokia on epäselvä jne...

Äänestä
  • pitäis vaan hankkia uusi puhelin ja mietin olisiko motorolasta siihen.

    Äänestä

...hinta nimittäin saksasta 200€ ku suomess olis 400€.

Äänestä

Ostin pari vuotta sitten T720i:n eikä oo ollu mitään vikaa paitsi,nyt on muutaman kerran herjannut ettå ei voi ladata kun oon kytkenyt latauksen.Ehkä vika on "ryytyvissä johteissa"akun ja laitteen välillä.mikä on universaali vika sähkölaitteissa.Ps.Mistähän löytäis merkkikohtaisen vyökotelon?.

Äänestä
  • Jäi sanomatta että kun irroitan akun ja asetan uudelleen lataus onnistuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eagleone kirjoitti:

tietoa ja ja - puolia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu