Myydään WoW Account - 6x85lvl, +250k gold, rare mountteja jne.

Accountilta löytyy:

Stormreaver EU (Horde)
- 85 Warrior (387il), 8520 achievement pojoa, löytyy rare mountteja/titteleitä (Ashes of Al'ar, "the Insane", "the Camel Hoarder", Fiery Warhorse, Ultramarine Qiraji Battle Tank, Phosphorescent Stone Drake, Rivendare's Deathcharger, Sandstone Drake etc.) Full PvE FL HC/DS normal geari sekä full Ruthless PvP geari.
- 85 Rogue (altti)
- 85 Death Knight (altti)
- 85 Druid (altti)

Skullcrusher EU (Alliance)
- 85 Paladin (ex-maini) löytyy Sea Turtle, Traveler's Tundra Mammoth, X-53 Touring Rocket ja 6235 achievement pojoa.
- 85 Priest (altti)
- 85 Druid (Horde, ex-maini) löytyy 5270 achievement pojoa.


Stormreaver serverillä löytyy 196 000 goldia ja Skullcrusherilta 63 000 goldia.
Accountilla on World of Warcraft Annual Pass, eli peliaikaa vielä 10kk (23/10/2012) ja ilmainen Diablo 3 lataus sekä tulevan WoW lisäosan MoP (Mists of Pandaria) beta-avain.

Accountin mukana tulee lisäosien DvD:eet paketteineen, eli retail (WoW), The Burning Crusade, Wrath of the Lich King ja Cataclysm, postikulut suomeen n. 8e lisää hintaan jos haluaa lisäosat mukaan.

Account lähtee 250e hintaan heti, maksu joko käteisellä tai tilisiirtona.
Myyn accountin koska ei löydy enään aikaa/kiinnostusta pelaamiseen.

6

600

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ingo
    • Jebazuliz

      Onko mennyt jo? Rahaa tulisi siinä tammikuussa 2012. Sillon voisin ostaa, voisin jopa korottaa sen hinnan siihen 500 euroon.. Maksaisin ton verran.

    • Itsekuri

      Accountille on hankittu bannit koska ostajia ei ollut, kiitos kaikille.

      • 2626

        ''Accountille on hankittu bannit koska ostajia ei ollut, kiitos kaikille. '' Ei vitun idiootti.... hahahah :D Sinne meni sit hyvät massit! Olisit saanut tosta vähintään 300e KEVYESTI!!!!!!! ei luoja että on tyhmää porukkaa suomessa


    • Itsekuri

      Löytyy kyllä 2 muuta accounttia 85 hahmoilla ja jonkin verran goldiakin taustalla, jos on kiinnostuneita ostamaan "fresh" accountteja.

    • Jebazuliz

      Huono juttu sulle, kiinnostusta oo tommosee accoo. Mieluite semmone jolla vähän enemmän achei/jne taustal.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      243
      4203
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      117
      2659
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2412
    4. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1446
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1446
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1189
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1107
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      973
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      966
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      941
    Aihe