Alushousut pois vai ei?

Waldemaar '83

Voiko kokovartalohierontaa varten ottaa myös alushousut pois? Koitin täältä löytää vastausta, mutta jäi vähän epävarma fiilis asiasta.

9

1190

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miksi siis

      ei voisi?

    • dgshrthjtr

      Tottakai voi ja pitää. Miten se erektio muuten näkyisi riittävän selvästi?

    • täpötäyteinen

      hemmetti tätä seksin maailmaa kun tämmösii asiaoita varten tullaan hierontapalstalle kysymään. kysykää jotain oleeellista eikä tommosii kaksimaisuuksia.

    • Vaatteet ovat aina tiellä kokonaisvaltaisessa hierontakokemuksessa.
      Asiakas voi halutessaan riisua kaikki pois ja monet niin tekevätkin.

    • Otan kokovartalohieronnassa kaikki vaatteet pois. Hierojan on helpompi hieroa. Samalla hän ymmärtää, etten pelkää kosketusta.

    • jusa55

      Ilman muuta kalsarit pois - paras kokemus syntyy alasti

    • ihokas

      Kyllä voi ja syytä onkin, jos on pitkät kalsarit

    • no ei ikinä...

      mä en ikinä ota kalsareita pois, enkä pitkä hihasta paitaa....sehä on muuten ihan lääppimistä....en kyllä ala riisuu.....hui... sehä ois melkeinpä verrattavissa seksiin...

    • Kundi40v

      Moi
      Itelle sattu täs jokin aika sitten tällanen tapaus, et menin hierojalle ja olin mielestäni aikaa varatessani saanut ajan vain niskahartiahierontaan. Käyn yleensä tällä samalla mieshierojalla n 1-2 kk välein ja hierotaan yleensä koko kroppa. Olen aina varautunut, hierontaan silleen et päällä jotku pienet kalsarit tangat tms ettei, vaatetus haittaisi hierontaa. Hieroja sanoi kuitenkin et seuraava asiakas peruuttanut et hierotaanko koko kroppa kun aikaa siihen nyt on? Sanoin et kyllä kait se käy mut en oo varautunut ja ei oo kun pitkät kalsarit. Hieroja totes, et ota vaan ne pois ja laitetaan pyyhe päälle, nin ihan ok juttu. Jotenki tuntu et hieronta suju paljon paremmin, pakarat ja nivusetkin tuli hierottuu paljon helpommin kuin ennen. Eli taidan jatkossa riisuu kaikki pois ja hieroja voi pyyhkeellä hoitaa tarvittavan vaatetuksen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45329
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      195
      10856
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9701
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8518
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3200
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2212
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      35
      1597
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1500
    Aihe