"laukaisututka"

Löytyykö ilmaissovellusta, joka mittaisi esim sählypallon nopeuden ?
3570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kolmoseen oli apuohjelma joka mittasi salamasta takaisin tulevan valon ajan, otti kaksi-kahdeksan kuvaa ja laski näistä, suurin ongelma oli se ettei kolmosessa ollut salamaa, eikä kameralla tehnyt mitään..

Äänestä
  • Siis toimiko se, onko 4s samaa ohjelmaa ?

    APP kaupasta ei löydy

    Äänestä

  • Onko ei `? kirjoitti:

    Siis toimiko se, onko 4s samaa ohjelmaa ?

    APP kaupasta ei löydy

    4s salama kantaa n. 2 metriä, aidolla xeon salamalla varustetuja puhelimia löytyy nokialta ja motorolalta, eli niihin vois rakentaakkin tälläisen ohjelman, mutta onko markkinoita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spööni kirjoitti:

Löytyykö ilmaissovellusta, joka mittaisi esim sählypallon nopeuden ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu