Hyvä Suomi!

"Raiskaajalle ehdollista"

"Eveliinan surmaaja vapaaksi ensikesänä"

Siinä pari lehdessä silmään osunutta otsikkoa.

Totaalit linnaan, raiskaajille ehdollista/sakkoja, murhaajat vapaaksi, hyvä Suomi!

-Kieltäydyn lastentarhasta, pääsen istumaan-
1110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kelan virkamies teki rikosilmoituksen ja joudun istumaan ehken 4 vuotta, mikäli en tapa ennen tuomiotani ketään. Silloinhan pääsen vapaaksi jo jouluksi, HYVÄ SUOMI; HURRAAAAA !!! PAAVO ZEUS LIPPONEN ON KYLLÄ HYVÄ !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lapinjärvi 04 kirjoitti:

"Raiskaajalle ehdollista"

"Eveliinan surmaaja vapaaksi ensikesänä"

Siinä pari lehdessä silmään osunutta otsikkoa.

Totaalit linnaan, raiskaajille ehdollista/sakkoja, murhaajat vapaaksi, hyvä Suomi!

-Kieltäydyn lastentarhasta, pääsen istumaan-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu