Läppäri hankinnassa

Hei, millaisella kokoonpanolla kannattaa läppäri hankkia että siinä pyörii hyvin uusimmat pelit esim the sims 3, gta iv?
7162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Compaq CQ-mallit ovat hyviä.

Äänestä

Trio tai kvartetti vois olla hyvä kokoonpano eli rummut, kitara ja basso vähintään ja sitten joku laulaja. Tällä kokoonpanolla on jo kannattavaa hankkia läppäri

Äänestä

Mainitsemasi pelit eivät ole niitä uusimpia, joten ne pyörisivät myös varsin vaatimattomassa kokoonpanossa niitä aivan halvimpia ritsoja ja miniläppäreitä lukuunottamatta.

Muut tarpeet ja resurssisi määrittävät ostokohteen, mutta et edes budjettiasi kerro...

Äänestä

Anteeksi unohtui mainita tuo budjetti eli se on n 600-700 euroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


emppusu kirjoitti:

Hei, millaisella kokoonpanolla kannattaa läppäri hankkia että siinä pyörii hyvin uusimmat pelit esim the sims 3, gta iv?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu