Eka kerta Niinan kanssa

miro

Jäin viikonlopuksi yksin kotiin, kun vanhempani lähtivät laivalle. Olin 16-vuotias ja asuimme silloin kerrostalossa. Oli lauantai, joten tuttuun tapaan olin illalla ulkona kaverin kanssa. Kun kaverini joutui lähtemään kotiin puoli yhdeksältä, niin ajattelin, että ehdin hyvin saunavuorollemme.

Kun tulin kotiin, vaihdoin päälleni kylpytakin ja laitoin saunakamat kasaan. Kellon tultua yhdeksän lähdin saunaan. Se sijaitsi aivan alimmassa kerroksessa. Siellä oli kaksi puku- ja suihkuhuonetta sekä yhteinen saunapuoli. Tuttuun tapaan menin meidän pukuhuoneeseemme.

Kastauduttuani suihkun alla avasin saunan oven. Yllätyksekseni saunan lauteilla istui vielä taloon juuri muuttanut noin 20- vuotias nainen. Hänen nimensä oli muistaakseni Niina. Hän säikähti varmasti yhtä paljon kuin minäkin.
Sanoin hänelle, että sauno vain rauhassa, olihan meillä viimeinen saunavuoro. Niina sanoikin minulle, että tule vain lauteille, on tylsää saunoa yksin. Hetken mietin ja lopulta nousin lauteille.

Niina oli hoikka ja hänen rintansa olivat kauniit. Niitä katsellessa minulla alkoi seisomaan ja jouduin peittelemään munaani. Niina huomasi sen ja kysyi, että onko hän noin kiihottava. Mutisin jotain vastaukseksi.

Puhuimme niitä näitä ja yhtäkkiä nainen kysyi onko minulla tyttöystävää. Vastasin, että ei. Viehän urheilu paljon aikaa. Niina hivuttautui lähemmäksi ja suuteli minua. Hämmästyin, mutta jatkoimme hetken. Kaluni taas noustessa Niina kysyi voiko hän ottaa suihin ja tottakai vastasin myöntävästi. Se oli aivan taivaallista. Hän jatkoi sitä joitakin minuutteja.

Niina kysyi, että minulla ei varmaan ole kortsua mukana, niinkuin ei ollutkaan. Hän olisi halunnut nussia kanssani, mutta ilman kortsua se ei kuulemma onnistunut. Niina kysyi minulta, että tulisinko hänen luokseen saunan jälkeen puoli yhdeltätoista. Vastasin myöntävästi. Pussailimme vielä hetken, kunnes siirryimme omille puolillemme.

Suihkussa ollessa minulla oli muna pystyssä koko ajan, kun mietin Niinaa ja sitä, mitä tekisimme hänen luonaan. Kurkistin saunan oven ali, oliko Niina vielä toisella poulella. Ei ollut, kun valot olivat sammuneet. Siirryin pukuhuoneeseen, jossa puin ja lähdin sitten yläkertaan. Kello oli tuolloin noin kymmenen.

Kotona laitoin päälle t-paidan ja farkut. Kellon tullessa puoli yksitoista, lähdin paria kerrosta alemmaksi Niinan luo. Soitin ovikelloa ja odotin hetken. Niinan tullessa hänellä oli päällä vain rintsikat ja alushousut. Hän riuhtaisi minut sisään ja aloimme pussailla eteisessä. Hänen kätensä pujahtivat minun paitani alle ja alkoivat hieroa vartaloani. Minä puolestani aloin riisumaan häneltä rintsikat. Ne tippuivatkin nopeasti lattialle niinkuin paitanikin.

Niina veti minut makuuhuoneeseensa, jossa hän tönäisi minut sängylleen. Hän hyppäsi perässä ja alkoi avata farkkujani. Lopulta makasin hänen sängyllän alasti. Hän otti munani suuhun ja jatkoi nuolemista, kunnes jouduin keskeyttämään hänet orgasmin lähestyessä. Niina kaivoi yöpöydän laatikostaan Magic- paketin ja otti sieltä yhden kortsun, avasi ja vieritti sen munani päälle.

Ensin menin hänen päälleen ja työnsin munani hänen sisäänsä. Kuuma pillu tuntui ihanalta ja nopeutin vauhtia. Painauduin Niinaa vasten ja hän voihki hiljaa. Jatkoimme tätä noin kymmenen minuuttia. Vaihdoimme asentoa. Niina tuli päälleni ja alkoi ratsastamaan hullunlailla. Välillä pussailimme kiihkeästi. Niina nuosi päältäni ja meni kontalleen lattialle. Meni taakseen ja alkoi hurja läiske, joka kuului varmaan rappukäytävään asti. Lopulta nuosimme takaisin sängylle ja menimme lähetyssaarnaaja- asentoon. Hetken kuluttua Niinan voihkinta kävi vain äänekkäämmäksi ja hän sai orgasmin. Tunsi kuinki hänen pillunsa supisteli.

Vedin munani ulos ja otin kortsun pois. Niina alkoi ottamaan suihin. Tunsin kuinka lastit lähtivät liikkeelle kiveksistäni. Laukesin niin lujaa, että oli pakko päästää muutama huudahdus. Kuuma spermani lensi Niinan maamalle ja osa meni suuhunkin. Rojahdin sängylle Niinan päälle, johon myös nukahdimme.

3

8255

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jonskidude

      Aika koskettava ja unelma tarina, minulla jopa nousi oma kalu pystyyn tätä luetessa. Ja sitten aamulla, pyysikö Niina 500€ suoraan käteen vai?

    • haukotus

      Hauska ja päästä keksityksi tarinaksi todella ekakertalaisen tekstiä todella ;)

      • Muiu

        Moi


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      54
      8774
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      151
      5340
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      120
      4895
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      8
      3822
    5. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      83
      3426
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      53
      3339
    7. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      35
      2682
    8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      39
      2573
    9. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      2511
    10. Kenenkä halli se on tulessa nelostiellä

      11 yksikköä paikalla
      Pyhäjärvi
      24
      1707
    Aihe