Heirloom kysymys

Niin tuota noin jos mulla on vaikka Saurfangilla kasa heirloomeja niin pystynkö niitä siirtämään vaikka Stomrscalen hahmoille? Jos en niin miks niissä sanotaan että on account kohtaisia vaikka ne onkin servu kohtaisia.
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Account kohtaisia sillä tavalla että voit siirtää niitä eri wow accountille, joka on kuitenkin samalla Battle net accolla.

Äänestä

Mulla on tasan yksi bnet acco jolla on 20 hahmoa eri realmeilla. Niiden välilä ei siis pysty siirtämään. Saurfangilta Stormscalelle. Olen niitä siirelly tuolla Saurfangeilla toisilleen mutta kumpa niitä pystyis siirtää Stormscaleen.

Äänestä

Siirrä joku charru Saurfangilta Stormscalelle niin siinä menee kätevästi heirloomit mukana....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heirloomiton kirjoitti:

Niin tuota noin jos mulla on vaikka Saurfangilla kasa heirloomeja niin pystynkö niitä siirtämään vaikka Stomrscalen hahmoille? Jos en niin miks niissä sanotaan että on account kohtaisia vaikka ne onkin servu kohtaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu