tyyny?

minkäikäiselle olette alkaneet käyttää tyynyä?
2353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jotain ehkä 1v3kk, en kuitenkaan ihan tarkkaan muista.aattelin kuitenki vastata ku muut ei oo vastannu ja muistan sillon miettineeni ihan samaa hommaa:)

Äänestä

minä olen pitännyt "tyynyä"ihan pienestä pitäen lapsillani,,,aluksi pidin ihan ohuita,,ja siitä sitte aina on hyvä edetä isompiin.
mutta kyllä varmaan noin puolenvuoden iästä tohtii käyttää niitä lasten tyynyjä jotka ei ole niin kovin paksuja. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äiskä kirjoitti:

minkäikäiselle olette alkaneet käyttää tyynyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu