mediaplayer

Mikä ihme mättää ku player ei toista kaikkia (ihan tavallisia musa ) dvd levyjä? Koneuusi asus. Vanhakone toistaa kuitenkin kaikki levyt, vika asemassa vai voisko olla joku raksi väärässä paikassa???
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • oon mä soitellu tollaki joskusi, mut kyllä mp tartteis toistaa perus musa levyt??

    Äänestä

  • tiina annikki kirjoitti:

    oon mä soitellu tollaki joskusi, mut kyllä mp tartteis toistaa perus musa levyt??

    no nii tartteiskii...mutku ei toista. Asenna codecpack mikäseny sitten onkaan sun käyttikses nii alkaa se playeri toistamaan mitä muutki. Eli hei jos sul o win 7 ni sitte win 7 codec pack, ja jos vista ni vista codec pack, bonjaatsä? Tuliks tarpeeks teinikielel, wa, hä vai mittee?

    Äänestä

Jos "tiina annikki":lla on oikeesti vaikeata kannatta niiku käyttää vanhaa vehjettä.
Pukille kannattaa antaa risuja kun on noin huonon tuonut, oikeesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiina annikki kirjoitti:

Mikä ihme mättää ku player ei toista kaikkia (ihan tavallisia musa ) dvd levyjä? Koneuusi asus. Vanhakone toistaa kuitenkin kaikki levyt, vika asemassa vai voisko olla joku raksi väärässä paikassa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu