joo tarviin apuu siinä wlan verkos ;)

nii tarvisin apuu siinä ,että miten sen wlan avaimen sais avattuu?Kun se ei toimi tai sit menee aina poispäältä:)että kiitos jos voitte auttaa!!:)
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos yhteys on sinun oma, on sinulla myös oltava tallessa salasana.Tavallisesti löydät salasanan reitittimen pohjasta.Muussa tapauksessa, jos verkko ei ole sinun niin älä yritä murtautua naapurin verkkoon sillä sen on laissa kiellettyä.

Äänestä
  • Kyllä se salasana tehdään tavallisesti ihan itse, eli keksitään sellainen vähintään 64 kirjaiminen/numero/erikoismerkki sekamelska.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuahhhh kirjoitti:

nii tarvisin apuu siinä ,että miten sen wlan avaimen sais avattuu?Kun se ei toimi tai sit menee aina poispäältä:)että kiitos jos voitte auttaa!!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu