vähän rakkautta tänne :----)

Kiiiitooos,
oon
yksinäinen
ja
VAIHTEEKSI
minulla
on
tylsää
!
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oletko tyttö ja mistäpäin? :)

Äänestä

Kyllä olen tyttö! :D no täältä Savosta päin olen, entäpä sinä? :o

Äänestä

Oi! :D ootko Savosta :3 mäki, mistä päin Savoa? :D

Ite oon 15v poika Savosta päin (kerron enemmän myöhemmin, kait ;) )

Äänestä

hah, no khyllä olen savosta ^^ kuopiosta:D että ei ihmekkään kun tylsää on jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


whereIsTheLove kirjoitti:

Kiiiitooos,
oon
yksinäinen
ja
VAIHTEEKSI
minulla
on
tylsää
!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu