sniper ghost warrior

Se on moro. Semmosta kyselisin että onko kellään kokemusta kyseisestä pelistä. Itse taidan hankkia sen huomenna. Olisi kiva tietää jo etukäteen tuosta pelistä. Saa kyllä ehdottaa muitakin samanhintasia pelejä. Itse löysin tuon pelin.maksavan kaupassa 30€
1077
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Älä osta sitä peliä se ei ole hyvä eikä siinä ole edes paljoa pelattavaa! Jos nyt tuon hintaluokan peliä kahtelet ja vähän tuon tyyppistä räiskintää ni osta hyvä mies vaikka ennemmin far cry 2 takuulla ainaki 100kertaa parempi! Ei joululomalla kannata pettyä ainakaan huonon pelin takia... Jos et mua usko ni lue arvosteluita netissä ja kato review videoita tai gameplay videoita youtubesta!

Äänestä
  • Okei. Pitää katella. Kiitti tiedosta.

    Äänestä

joo aika pas*a peli. katoin joskus jonku commentaryn utubesta ja sen tekijäkin ei edes tykänny pelistä oikee. aika buginenki.
osta CoD4 se on hauska ja paras cod varmaa vieläki. mukava sniputtaaki jos tykkäät. tai sit BF tai BF2. aika halvalla nekin lähtee. far cryta en ole pelannu mut sekin on vamraa parempi.

Äänestä

Tein täss äsken oman claanin, nimi ei oo viela varma mutt joo tuonne cod4 xbox liveen jos halutte joinata mun claanii ni, [email protected] ja juu tää on sitt quickScope claani

Äänestä
  • sori. Mut kirjotit väärälle foruumille :-) ja mikäs on teijän claanilaisten ikäluokka :-)

    Äänestä

  • hupsistahups kirjoitti:

    sori. Mut kirjotit väärälle foruumille :-) ja mikäs on teijän claanilaisten ikäluokka :-)

    9-11-vuotta

    Äänestä

Itsellä on kyseinen peli ja jos sniputtamisesta tykkää nii suosittelen

Äänestä

Jep itse ostin sen tiistaina. ja oon pelannu sitä pari päivää ja voin sanoa että ihan hyvä peli on. Ja se on välillä haastava peli

Äänestä

Hei alottaja ni minkä pelin sit loppujen lopukksi ostit? Ja oletko tyytyväinen valintaasi?

Äänestä

Moro vaan niin ostin sniper ghost warriorin. Oli ollut pelikaupassa hyllyt melkein tyhjillään ( alkamassa ale myynnit) Niin jäljellä olevien pelien joukosta ostin sitten sniper ghost warriorin. Kävi kyllä mielessä bulletstorm mutta oli loppu. Kyllä itse ainekin olen ihan tyytyväinen siihen peliin ainakin siihen hintaan nähden kun maksoin siitä 30€. Jos on pelannut cod sarjoja niin kyllä tuossa sniper ghost warriorissakin pystyy quickscopaamaan jos jotkut haluavat sitä tehdä. Itse ostin sen kun tykkään noista sotapeleistä. Nuorena pelasin paljon autopelejä. Nyt taasen kiinnostaa sota/toiminta pelit. Jos arvosana pitäisi antaa 1-10 niin antaisin 8 1/2 koska pienen pientä bugia tulee välillä ( harvoin). Ja kokoajan tulee saving checkpoint se ärsyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelin ostaja kirjoitti:

Se on moro. Semmosta kyselisin että onko kellään kokemusta kyseisestä pelistä. Itse taidan hankkia sen huomenna. Olisi kiva tietää jo etukäteen tuosta pelistä. Saa kyllä ehdottaa muitakin samanhintasia pelejä. Itse löysin tuon pelin.maksavan kaupassa 30€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu