Mikä vitsi tämä error content on Test Drive Unlimited 2:ssa

Miksi Test Drive Unlimited 2:ssa online pelaaminen ei onnistu.Sanoma mitä se online serveri herjaa on error content.Miten tämän error contentkin saa poistettua?
Vai kuuluko pelin kuvaan,että online pelaaminen ei vaan kertakaikkiaan ei onnistu.
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

noku se ei ole tarkoitettu pelaamaan online tilaan anteeksi vaan hankki miellummin ps 2 selle jos sulla on tylkkaa siihen ps 2 selle ma ainakin ostin sen ps 2 selle ja muutenkin se on yhtä paskana kun torilta ostettu vanha krääsä ja muutenkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Test Drive Unlimited kirjoitti:

Miksi Test Drive Unlimited 2:ssa online pelaaminen ei onnistu.Sanoma mitä se online serveri herjaa on error content.Miten tämän error contentkin saa poistettua?
Vai kuuluko pelin kuvaan,että online pelaaminen ei vaan kertakaikkiaan ei onnistu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu