Voiko twitteriin rekisteröityä niin ettei koko nimi näy? Pystyykö sen piilottamaan? Että jos minun twitter sivua katsoo niin näkyisi vaan nimimerkki, mutta nimeäni ei näkyisi. Kiitos jo etukäteen vastanneille! :)
Vastaukset 5
- vapaudenkaipuu
mä oon rekisteröityny sinne ainaki sillee, että mun koko nimi ei näy. tosin siitä on niin kauan, etten muista et pitiks siin valita jotain vai jätinkö vaan kertomatta :D
- minä_
Ookei :D no kiitos kuitenkin!
- TweeB
Hmm... En ole varma voiko nimeä piilottaa, mutta ainakin käyttäjän voi sillai salata et twiitit näkyy ainoastaa sun seuraajille ja kavereille mut ei kellekkää muulle. Mut en oo varma tost nimen piilottamisest, kannattaa tehdä käyttäjä ja kokeilla :) Ite tein twitteriin tilin et voisin seurata mitä julkkikset puuhailee... Nimeks mä laitoin jonku iha ihmeellisen nimen ;))
Yksinkertainen ratakisu: pistä nimeksi joku muu kuin oma nimesi. Eihän sitä kukaan tarkista että oletko juuri sinä sen niminen mitä siihen laitat. Voit laittaa "oikeaksi nimeksi" vaikka saman kun käyttäjänimi.
- Viirupöllö
Nii että mitenkä..En osaa käyttää viel..turha suuttuu tai turhautuu..😊 Kuinka etenen? 😂sori..en näe kunnolla ..rillit hajos..ja ..käytän ennakoivaa tekstin syöttöä..Tuloo valtavasti enemmän kirjoitusvirheitä ku sillo etten näe kunnolla.. ..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061271
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94888Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31794- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93632- 32625
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18568
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10476