Kuuma tunnin loppu

Kkksiuajk

Kello oli tasan viittä vaille neljä.Tasalta matematiikan tunti loppuisi, ja luokka tyhjenisi.Oppilaat suorittivat tehtäviään itsenäisesti vihkoo kuten tavallisesti odottaen viikonlopun alkamista.Tasalta kello soi ja oppilaat kiiruhtivat ulos luokasta.Olin jo aiemmin sopinut Lassi nimisen pojan kanssa että tämä jäisi kertaamaan päivän asiat, sillä ei ollut järin hyvä matematiikassa.Kun luokka oli tyhjä lukuunottamatta minua ja Lassia lukistsin luokan oven ja pyysin Lassin luokseni.Olin silloin vasta valmistunut opettajaksi ja olin suhteellisen kaunis nuori nainen.Aloitin kyselemisen eri matematiikan aiheista ja samalla aukomaan paitani nappeja.Lassi katsoi paljastuvaa vartaloani lumoutuneena.Kysyin tältä onko tämä ennen harrastanut seksiä ja kuulemma ei ollut.Avasin livini ja annoin pojan hyväillä rintojani.Otin tämän päästä kiinni ja painoin sen vasten oikean rintani turvonnutta nänniä.Käskeä ei tarvinnut kun poika jo nuoli innoissaan rintaani.Menin makaamaan selälleni opettajan pöydälleni ja annoin Lassin vetää hameeni alas ja mukana märät stringit.Poika veti housunsa alas vikkelästi ja asettui ylleni.Taas suudelmia.Huulilleni, kaulalleni, rinnoilleni.....hän lähestyi kiusoittelevasti mahaani pitkin sisäreidelleni.Avasin haarani ja annoin tämän sormetella ja nuolla itseäni.Kun olin juuri tulemassa, poika lopetti.Tämähän osasi asiansa!Tämä ohjasi jäykistyneen kyrpänsä kostealle reiälleni.ja alkoi työntyä sisään huohottaen.hän alkoi keinua sisälläni rauhalliseen tahtiin sulkien silmänsä ja avaten suunsa raskaaseen hengitykseen.Hän veteli munaansa reiässäni jo nopeampaan tahtiin ja tunsin tulevani.Pilluni alkoi sykkiä kyrvän ympärillä, ja tämä sai kait Lassinkin tulemaan sisälleni.6än veti velton kyrpänsä ulos minusta ja suutelimme hetken.Sitten puimme ja hän lähti ulos luokasta.lukitsin oven ja jäin vielä minuutiksi sormettelemaan kosteaa häpyäni.

2

3067

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Proffa 2

      Eipä ihme ettei nykynuoret osaa mitään . Opettajakin tekee noin tykeröä tekstiä .
      Taas joku alaasteen sählä kirjoittamassa .

    • lörps

      mulla ei ole opettajasta kokemusta, mutta muistan kun yläasteella oli tämä tarkastus, jossa terkkari katsoi onko kivekset laskeutuneet eikä ole ylimääräisiä palloja. terkkari piti penistäni pystyssä ja hipelöi niin kauan kiveksiäni, että alkoi väkisinkin seisomaan. hän sanoi, että anna nousta vaan kun katsotaan samalla mahtuuko esinahka liukumaan terskan yli? hän veteli esinahkaa terskan yli pari kertaa ja kun näki, että kuivana se sattui, niin otti rasvaa käsiinsä ja rasvasi kyrvän nupin ja alkoi uudelleen vetelemään nahkaa edestakaisin terskan yli. hän veti ihan perus runkkausliikkeellä ja otteella ehkä parikymmentä kertaa nahan edestakaisin. kehui sitten, että hyvin mulla nahka mahtuu liukumaan ja lopetti runkkaamisen. mulla oli rasvasta kiiltelevä muna ihan pystyssä ja vähän vaille, ettei mällit lentäneet. myöhemmin kuulin kavereilta, että olin meistä ainoa, jolle hän teki moisen "tutkimuksen." samaisesta terkkarista liikkui huhuja, että olisi pari vuotta aiemmin mitannut jonkun pojan peniksen pituuden samaisen tarkastuksen yhteydessä? tais terkkaritäti kiihottua töissään pikkusen liikaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      169
      10362
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      55
      2823
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2558
    4. 85
      2381
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      147
      2114
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      244
      1968
    7. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1405
    8. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      44
      1402
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      121
      1215
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      34
      873
    Aihe