Ensi lokakuun lopulla olisi tarkoitus lähteä Sousseen kahdestaan mieheni kanssa. Deturin matkalla olemme olleet Alanyassa, joten varmaan nytkin käytämme Deturia. Kysyisin kokemuksia hotelleista, meillä ei ole muita vaatimuksia kuin että huoneen seinät eivät olisi paperista (äänieristykset kohdillaan siis), ei olisi mikään känniläisten suosima ja ei ihan mikään lapsiperheiden ykkösvalinta.
Ja ainahan sää kiinnostaa, eli minkälaista säätä on yleensä lokakuun lopulla?
Kaikki asialliset kokemuskertomukset ovat tervetulleita!
Sousse ja Deturin hotellit
4
473
Vastaukset
- myös me menemme
menkää hotel kaiser edulinen ja sut hyvä.känniläisiä ei hirveesti ole kun on perinteinen muslimimaa.me menemme toista kertaa kaiseriin nyt lähdemme 12.10 kaksiviikkoa ollaan.ps:ei hirveesti pentuja huutamassa.;)
- sussu Sousseen
Kiitos vastauksesta! Ehdimme jo varata matkan ja valitsimme Marhaba Palace -hotellin.
Hiukan tuossa Kaiserin kuvauksessa pisti silmään "liikenteen melut kuuluvat huoneisiin ja rakennustyömaa vieressä". Emmehän me voi tietää tästä Marhabastakaan, mutta minkäs teet kun on jo valittu.
Täytyy kuitenkin muistaa tulevaisuudessa neuvosi :) - Keisari Kaiser
Eikös Kaiser ole Marhaban vieressä!
- Se on Tej Marhaba
Ei ole vastapäätä on Tej Marrhaba ja Soussana vieressä Marhaba Palase on muistaakseni Port el Kantauin alueella Tunisiassa on paljon hotelleja jossa
on mukana Marhaba koska on arabiaksi Tervetuloa soussessa ainakin Pelkkä Marhaba ja Marhaba beatch Hotelli vielä näiden lisäksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447256
- 324028
- 563549
- 463062
- 172786
- 372258
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons482236- 432228
- 162226
- 462191