Kukas on kunkku 2012 raksuis

Taitaa tulla lapista jakonen on jakanut mosat? Mutta eikun varvarmaan järjestäjil on se kaltevus mitta ja näkö että ei noi aukot oo isompia. VOIN KERTOA SOKEITA:
Nimin jesaluee kirilue
3318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pimeässäkö kirjoitit?

Äänestä

Ei ainakaan selvin päin....

Äänestä
  • Minä tietty! Kellään muulla ei oo mitään jakoa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


setsalyrrd6yfu kirjoitti:

Taitaa tulla lapista jakonen on jakanut mosat? Mutta eikun varvarmaan järjestäjil on se kaltevus mitta ja näkö että ei noi aukot oo isompia. VOIN KERTOA SOKEITA:
Nimin jesaluee kirilue

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu