mielipide

Miro Andrei ja Mea Alisie
isosisko Milla Amalia.
3268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...ihan kivoja.
Miro Andrei= Joo o...kyllä. Mutta miksei Miro Andreas?
Mea Elisie on nätti nimi!
Milla nimestä en itse ole ikinä pitänyt, se on mielestäni yököttävä mutta sehän onkin vain minun mielipide. Amanda kyllä on kiva.

Mea Elisien on kaikkein paras, kiva, nätti...

Hyvää jatkoa!

Äänestä
  • Siis Alisie. Luin ensin että Elisie.
    No, on se Alisiekin ihan ok mutta Elisie olisi
    rutkasti kauniimpi, parempi.

    Äänestä

Miro ja Mea ... yäk! Palstan typerimmissä nimissä luultavasti ryhmän 10 kärjessä joukossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anu kirjoitti:

Miro Andrei ja Mea Alisie
isosisko Milla Amalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu