Toivottavasti vuodesta 2012 tulee hyvä tanssivuosi. Mitä sinä odotat alkavalta vuodelta?
Hyvää tanssivuotta 2012!
3
147
Vastaukset
- Maryan -80
Ainakin tanssillisesti odotan kehittyväni kovasti uudessa harrastuksessani! Sit odotan myös ryhmämme toukokuista kevätnäytöstä, et pääsen treenamaan sitä (varmaankin hienoa) koreografiaa, ja sitä et saan nähdä puvut! Kunpa kevätkausi jo alkaisi, mut pari viikkoa vielä pitää odottaa... Kevättä tässä muutenkin odotellaan, onneksi ollaan jo menossa valoa kohti... Hyvää uutta vuotta kaikille! :)
- Liikekieli
Toivottavasti niin ! Tulee ihana ja antoisa tanssivuosi. Odotan "samoin tanssikuulevaa" ja aistivaa paria. Sillä tahtoisin tanssin ja sen vaikutuksen elämäni kantavaksi voimaksi käytännössä.
Sen aika olisi ?- ruustinna
Aivan niin! Sen tietää, kun aika on!
Minäkin haluaisin sen oman tanssisyliin sopivan ystävän/kainaloisen. Tanssi olisi yks yhteinen harrastus, vaikkakaan ei joka ilta. Huom! Kainaloinen, joka ei tarkoita sitä että täytyy luopua omista tanssikavereistaan, joita on kertynyt vuosien kuluessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad781303- 43931
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että360753- 127709
- 53683
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116656- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76602
- 56584