ihana seikkailu

Turkkilaiset miehet osaavat kohdella naista kuin kuningatarta, voi että kyllä olisi suomipojalla oppimista tässä asiassa. Metehanin kanssa kiersimme 90% nähtävyyksistä Alanyassa ja illalla rentouduttiin yhdessä poreammeessa. Seuraava matka varattu 5.5 ja yhdessä jälleen tullaan liikkumaan!
10395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ekköhän ole jo silloin tiineenä,ja mehmetti sossun palkkalistalla täällä.siis elättiä lisää....ihanaaa...tana.24

Äänestä

Thaimaan naisista sanotaan samaa..Itselle on kotimainen Nainen parasta...

Äänestä

Samaa olen todennut kaukoidässä matkustaessani paikallisista naisista.
Paidat pestään ja viikkaillaan ja palvellaan mies muutenkin viimeisen päälle.
Aamulla tuodaan kahvit ja leivät sänkyyn. SIitä ei meininki parane.

Äänestä
  • tosin kaukoidässä ei naisien tarvitse pukeutua mustiin roskasäkkeihin 40 helteessä

    Äänestä

Joku nulkki provoilee marjattana. voih näitä pikkupenskoja...

Äänestä

ja kaikki nauraa läskille blondille.

Äänestä

No nyt on lisää uutisia: sossu on jo myöntänyt lippurahat kultamuruselleni Suomeen lomani loputtua, kelalta heltiää kaikki tuet, oleskelulupa on myönnetty etukäteen loppuiäksi, kansalaisuus tulee heti kun vaivaituu lappusen heittämään virastoon. Ihanaa tää Suomen sosiaaliturva! Uusi asunto on luvattu, remontti sinne ja uudet huonekalut, paras mahdollinen elektroniikka ja ilmaiset soitot kotimaahan. Sekä tietty lippurahat Turkin-vierailuihin, rahaa perheen ja suvun lahjoille sekä heille myös sossun ja kelan tileitä kuukausittainen avustus. Ja jos haluavat Suomeen, kaikki kustannetaan matkalipusta alkaen. Totta kaikki!

Äänestä
  • Olet varmaan itse sossun asiakas, kun kaiken tämän tiedät.

    Äänestä

  • Hieno elämä kirjoitti:

    Olet varmaan itse sossun asiakas, kun kaiken tämän tiedät.

    uskot kaiken, vaikkei tossa ole mitään totta :) yhtäkään näistä eduista ei saa provo-marjatta. nämä voit googlettaa itse. oletpas hyväuskoinen :))

    Äänestä

Mikä pointti tälläkin provolla oli. Lähe vaikka lenkille tai mee töihin ni saat järkevää tekemistä ja ei tarvi tänne kirjotella.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Marjatta R. kirjoitti:

Turkkilaiset miehet osaavat kohdella naista kuin kuningatarta, voi että kyllä olisi suomipojalla oppimista tässä asiassa. Metehanin kanssa kiersimme 90% nähtävyyksistä Alanyassa ja illalla rentouduttiin yhdessä poreammeessa. Seuraava matka varattu 5.5 ja yhdessä jälleen tullaan liikkumaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu