Tekisi niin mieleni vetää porukoita pannuun laillisesti, että onko Kokkolassa mitään paikkaa, missä voisi aloittaa näin kehittävän Harrastuksen ?
Haluan nyrkkeilijäksi I
10
206
Vastaukset
- Tosihässijä
älä vejä pannuun vedä käteen .vähemmistöläinen
- Ahamed Muli
En vedä käteen. Haluni ja mieltymykseni liittyvät pitkälti luvunlaskuun.
- Kanveesi Kati
Hyvä harrastus suosittelen.
- TäysTyrmääjä
Otas yhteys Kokkolan-Veikkoihin, jos sieltä löytyis helpotusta.
- Ahamed Muli
Ei kiinnosta. Mieluummin sellainen tatami, jossa kantajermulla
on etulyöntiasema, löytyykö lähiöistä ?
- Ryönä Raape
Voithan aina aloittaa harrastuksen hankkimalla näin aluksi
itsellesi henkilökohtaisen personal rainerin Regionlinesta.
Kysäseppä sieltä. - teräsn.
Suosittelen että aloitat urasi nyrkkeilysäkkinä.Olisin siitä hyvin kiitollinen jos näin tekisit.
- Ahamed Muli
Aaha enköhän minä ole jo heittänyt hiekkasäkin roolia elämäni, joten muutos on nyt paikallaan ja tähtään huipulle, jossa tyrmäyksellä tienaa miljoonia. Mikäs sen rattoisampi ammatti. Nyt täytyy lähteä vetämään kivireki ylös roskarukalle ilman jalaksia niin siitä se ura urkenee.
- Werneri Vattunen
Ahamed Muli kirjoitti:
Aaha enköhän minä ole jo heittänyt hiekkasäkin roolia elämäni, joten muutos on nyt paikallaan ja tähtään huipulle, jossa tyrmäyksellä tienaa miljoonia. Mikäs sen rattoisampi ammatti. Nyt täytyy lähteä vetämään kivireki ylös roskarukalle ilman jalaksia niin siitä se ura urkenee.
Onks sulla sellanen Stiga ilman rattia häh ?
- Sivaltaja Sulevi
On siistiä, kun hanskassa on unsseja ja vastustajan suojaus pettää
oikean suoran kohdatessa leukaperän yleisön mylviessä lisää verta
pakkiin. Sitten kongi kumahtaa ja ollaan kavereita taas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1111789Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101749Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1111691Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541432Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341378Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483985Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50951Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115901Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298892Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347838