Hei! Haussa rentoa matkaseuraa 33v. naiselle, joka tykkää hiihtää mutsikkaa ja laskee. Alpeille tai pohjoiseen.. joku levin kylpylähotelli olis kiva tms. Lomaa helmikuun alusta. Ilmoittele itsestäsi pian, jos mukavaa ja rentoa seuraa vailla! T. loman tarpeessa.
Hiihtoseuraa helmikuussa
fish&ships
5343
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Moikka! Tässä olisi 33v mies jota kanssa kiinnostais hiihto ja laskettelu,tuo levi olis varmasti ihan kiva kohde sekä nuo alpitkin vois ollla. Olen luotettava se rentoa matkaseuraa. Ilmoittele jos kiinnostuit mulle kävis kanssa tuo helmikuu hyvin töiden puolesta.
Moi! Sun meiliosoite? :)
Heps,
Täällä olis hyvää ja hauskaa seuraa oleva jamppa, jolla vapaata Helmikuun alussa. Etenkin Levi kiinnostais rinteineen, latuineen ja muine aktiiviteetteineen. Viestiä voi laittaa osoitteeseen: [email protected]
Taisin myöhästyä...
Eikä mulla taida olla edes talvilomaa, mutta vaikka pääsiäisenä sitten tms. pohjoseen tekis mieli lähteä seura vaan puuttuu.
Olen siis 38 v. mies ja pääasiassa tykkään laskea mäkeä, mutta murtsikatkin on tutut ja käytetty jo tänä talvena.
Eli jos kiinnostaa niin tiputahan mailia [email protected]
mistä päin neiti on lähdössä?