Brooke

Onko nimi Brooke hyvä ensimmäiselle lapselle (ja tytölle)?
Mikä olis hyvä Brooken toiseks nimeksi? ^.^
7159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Runkki-Pirkko olis parempi nimi..

Äänestä

"Runkki-Pirkko olis parempi nimi.."

Mitäh? En ymmärrä? Voisiko joku selittää!?

Äänestä

En minäkään ymmärrä..

Äänestä

Nikkisi paljastaa totuuden. Oothan päässy alakoulusta?

Äänestä

Brooke Stephanie Taylor ---

BROOKE!? Et voi olla tosissas?

Äänestä
  • Brooke Hope Amber.
    Brooke Bridget Donna.
    Brooke Katie Jaqueline.

    Äänestä

ööööööööö...... ootko tosissasi? nimessä ei olemitään vikaa mutta brooke? ei sovi suomalaiseen suuhun

Äänestä

Kommentoi aloitusta


~ PuPPyDoGGy ~ kirjoitti:

Onko nimi Brooke hyvä ensimmäiselle lapselle (ja tytölle)?
Mikä olis hyvä Brooken toiseks nimeksi? ^.^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu